Show

Навчання за професійною програмою державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

30  вересня  поточного року в Центрі розпочалось навчання  за професійною програмою для державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Навчання відкрила заступник директора  Центру Кравченко  Наталя Стефанівна, яка ознайомила слухачів з програмою семінару та умовами складання заліку.

В рамках семінару пройшов тренінг “Лідерство та ефективна комунікація. Використання комунікаційних технологій. Розвиток демократичних компетенцій в Україні” за участі заступника  правління обласної  громадської організації «Відкрите суспільство» Міхновець Тетяни Василівни.

Під час навчання проводяться лекції, тематичні зустрічі, «круглі столи» та тренінги з викладачами вищих навчальних закладів м. Вінниці, з фахівцями  Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій  областях, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації,  Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради, сектору з питань запобігання корупції апарату Вінницької обласної державної адміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Вінницького  відокремленого підрозділу   Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» , представниками громадських організацій та інших.

В рамках навчання  заплановано розгляд наступних питань:

 • запобігання та протидії проявам корупції в органах місцевого самоврядування;
 • впровадження законодавства про державну службу як ключовий елемент адміністративної реформи. Концептуальні засади проходження державної служби в умовах модернізації;
 • особливості реформування місцевого самоврядування в Україні. Децентралізація влади;
 • використання сучасних інформаційних технологій та ефективних комунікацій органами влади;
 • забезпечення прозорості та відкритості організації виконавчої влади в світлі Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
 • новації пенсійної реформи;
 • система екологічного менеджменту в органах управління. Шлях реалізації стратегії збалансованого розвитку;
 • концепція реформування державної інноваційної політики в природничо-екологічній сфері;
 • основні тенденції розвитку галузей агропромислового комплексу в підприємствах Вінницької області;
 • проведення ветеринарно-санітарних заходів;
 • державна цінова політика та державне регулювання цін в Україні;
 • особливості здійснення державного санітарного нагляду в сучасних умовах та інші.

Також в рамках навчання запланована ділова гра – парламентські дебати на тему «Розв’язання конфлікту між збереженням екології та стрімким економічним зростанням країни» за участю модератора  – доцента кафедри всесвітньої історії Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кандидат історичних наук Неприцького Олександра Анатолійовича.