Show

Короткостроковий семінар з питань врегулювання та запобігання конфлікту інтересів для керівників структурних підрозділів ОДА

16 жовтня  2019 року в Центрі  проходить одноденний короткостроковий  семінар з питань врегулювання та запобігання конфлікту інтересів для керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області.

Навчання відкрила директор  Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Пашиніна  Тетяна Семенівна, яка ознайомила слухачів з програмою семінару.

В рамках програми пройшла тематична  зустріч на тему «Запобігання корупційних правопорушень». Зі слухачами працював   старший оперуповноважений відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України у Вінницькій області Нівінський Олександр  Васильович.

Завідувач сектору з питань запобігання корупції  Вінницької обласної державної адміністрації Сільницький Андрій Володимирович ознайомив  присутніх з актуальними темами:

  • Запобігання проявам корупції. Обмеження, що розповсюджуються на  публічних службовців
  • Конфлікт інтересів в органах державної влади. Способи його врегулювання