Show

Короткостроковий семінар для відповідальних осіб з питань доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян в райдержадміністраціях та об’єднаних територіальних громадах

18 жовтня поточного року в Центрі пройшов короткостроковий семінар для відповідальних осіб з питань  доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян  в райдержадміністраціях та об’єднаних територіальних громадах.

В рамках програми пройшли круглі столи щодо  підсумків виконання Закону України «Про звернення громадян»  та виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» за участі начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Кудринецького Віталія Борисовича, заступника начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністраці Трусюка Валерія Михайловича, головного спеціаліста відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністраці Курзанової Владислави Валентинівни, старшого інспектора відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Люшнікової Ольги Михайлівни та начальника відділу інформаційного  забезпечення  та доступу до публічної інформації  Управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації Ляхович Людмили Миколаївни.

Також в рамках семінару відбулась тематична зустріч на тему: ” Нова редакція українського правопису. Культура усного ділового мовлення”. Із слухачами працювала доцент  кафедри української мови Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кандидат філологічних наук Кухар Ніна Іванівна.