Show

Навчання за професійною програмою відповідальних осіб за питання рослинництва, тваринництва та інженерно-технічного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення

30  вересня  поточного року в Центрі розпочалось навчання  за професійною програмою для відповідальних осіб за  питання рослинництва, тваринництва та інженерно-технічного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення.

Навчання відкрила заступник директора  Центру Кравченко  Наталя Стефанівна, яка ознайомила слухачів з програмою семінару та умовами складання заліку.

В рамках семінару пройшла тематична зустріч на тему «Впровадження законодавства про державну службу як ключовий елемент адміністративної реформи. Концептуальні засади проходження державної служби в умовах модернізації» за участі начальника  Міжрегіонального управління Національного агентства  України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській  та Хмельницьких областях, кандидата наук з державного управління Герасимюка Костянтина Харитоновича.

Під час навчання проводяться лекції, тематичні зустрічі, «круглі столи» та тренінги з викладачами вищих навчальних закладів м. Вінниці, з фахівцями  Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій  областях, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації,  Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради, сектору з питань запобігання корупції апарату Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Вінницького  відокремленого підрозділу   Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» , представниками громадських організацій та інших.

В рамках навчання  заплановано розгляд наступних питань:

 • запобігання та протидії проявам корупції в органах місцевого самоврядування;
 • впровадження законодавства про державну службу як ключовий елемент адміністративної реформи. Концептуальні засади проходження державної служби в умовах модернізації;
 • особливості реформування місцевого самоврядування в Україні. Децентралізація влади;
 • використання сучасних інформаційних технологій та ефективних комунікацій органами влади;
 • забезпечення прозорості та відкритості організації виконавчої влади в світлі Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
 • новації пенсійної реформи;
 • система екологічного менеджменту в органах управління. Шлях реалізації стратегії збалансованого розвитку;
 • концепція реформування державної інноваційної політики в природничо-екологічній сфері;
 • основні тенденції розвитку галузей агропромислового комплексу в підприємствах Вінницької області;
 • методи підтримки сільського господарства в країнах Євросоюзу і США;
 • застосування новітньої техніки та технологій в сільськогосподарському виробництві та інші.

Також в рамках навчання запланована ділова гра – парламентські дебати на тему «Розв’язання конфлікту між збереженням екології та стрімким економічним зростанням країни» за участю модератора  – доцента кафедри всесвітньої історії Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кандидат історичних наук Неприцького Олександра Анатолійовича.