Show

Навчання за професійною програмою для спеціалістів управління обслуговування громадян управлінь ПФУ у Вінницькій області

01  липня  поточного року в Центрі розпочалось навчання  за професійною програмою  для спеціалістів управління обслуговування громадян управлінь Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Відкриття семінару пройшло за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Корчаки Олени Сергіївни, яка провела тематичну зустріч на тему «Основні напрямки роботи органів Пенсійного фонду України на сучасному етапі».

 

02  липня  відбулась тематична зустріч на тему «Міжнародна співпраця України  з ЄС. Шляхи поліпшення бізнес-клімату в Україні», яку провів доцент кафедри всесвітньої історії Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кандидат історичних наук Неприцький Олександр Анатолійович.

В ході семінару пройшло практичне заняття з вивчення жествої мови за участі перекладача жестової мови державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»» Заборської  Світлани Василівни. Надзвичайно цікавий тренінг, слухачі активно долучались до ситуаційних завдань.

 

Під час навчання проводяться лекції, тематичні зустрічі, «круглі столи» та тренінги з викладачами вищих навчальних закладів м. Вінниці, з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області,  Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Управління державної праці у Вінницькій області,  державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»»

 

В рамках навчання  заплановано розгляд наступних питань:

 • практичні аспекти застосування антикорупційного законодавства в органах Пенсійного фонду;
 • основні зміни в пенсійному законодавстві з питань виплати пенсій;
 • організація роботи відділів/секторів обслуговування громадян управління обслуговування громадян;
 • забезпечення та дотримання єдиних стандартів обслуговування громадян. Оцінка якості обслуговування громадян;
 • виконання вимог Інструкції з загального діловодства в органах Пенсійного фонду. Особливості реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції в головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області;
 • механізм розгляду звернень громадян в головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області
 • добровільне та примусове виконання судових рішень. Організація правової роботи в органах Пенсійного фонду України;
 • вимоги щодо порядку ведення трудових книжок;
 • професійна етика;
 • ділове мовлення. Норми орфографії в текстах ділового мовлення. Реалізація Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;
 • володіння комп’ютером (офісний пакет Microsoft Office (Word, Excel) та інші.