Show

Короткостроковий семінар-тренінг з питань активізації лідерства для сільських, селищних голів та голів об’єднаних територіальних громад

19  червня 2019 року в Центрі пройшов  одноденний короткостроковий  семінар-тренінг з питань активізації лідерства для сільських, селищних  голів  та голів об’єднаних територіальних громад.

Відкриття семінару відбулося за участю директора Центру Пашиніної Тетяни Семенівни, яка ознайомила слухачів із програмою семінару  та провела тренінг на тему «Гендерна рівність, як невід’ємна складова реформування державного управління». Слухачі активно працювали в групах та вступали в дискусію.

 

В ході навчання  пройшло практичне заняття тему «Гендерне бюджетування в органах місцевого самоврядування» за участю експерта обласного об’єднання громадських організацій «Відкрите суспільство» Ходакова Антона Ігоровича.

 

Досвідчений фахівець, тренер, заступник правління обласної  громадської організації «Відкрите суспільство» Міхновець Тетяна Василівна провела тренінг з питань лідерства та комунікаційних технологій.

Навчання проходило у доброзичливій дружній  атмосфері.  Дякуємо нашим слухачам за надзвичайну зацікавленність та активну участь у семінарі.