Show

Навчання головних бухгалтерів (бухгалтерів) структурних підрозділів ОДА та РДА, об’єднаних територіальних громад Вінницької області

25 – 27 лютого у Центрі пройде навчання головних бухгалтерів (бухгалтерів) структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад Вінницької області в рамках короткострокового семінару з питань впровадження електронного документообігу, ведення бухгалтерського обліку та звітності в державному та місцевому секторі.

Відкриття семінару пройшло за участі Мандренко Наталі Іванівни, начальника управління фінансового та господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату Вінницької обласної державної адміністрації, яка провела тематичну зустріч на тему «Основні обов’язки, права та відповідальність головних бухгалтерів».


Відбулась тематична зустріч «Дотримання вимог Закону України про запобігання корупції в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» за участі Марченкова Дмитра Сергійовича, прокурора Вінницької місцевої прокуратури, юрист 1 класу.

Пройшов круглий стіл «Зміни законодавства в частині порядку відкриття рахунків в національній валюті. Проблемні питання, що виникають під час прийняття звітності за допомогою АС «Є-Звітність» за участі Немової Світлани Миколаївни, заступника начальника управління – начальник відділу звітності про виконання місцевих бюджетів управління консолідованої звітності Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області та Неприлюк Вероніки Георгіївни, начальника відділу звітності про виконання державного бюджету управління консолідованої звітності Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.

В рамках семінару відбудуться тематичні зустрічі, практичні заняття, лекції, круглі столи з фахівцями Головного управління державної служби України у Вінницькій області, Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області, Вінницького обласного відділення Фонду соцстрахування, Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

Під час навчання обговорюються питання:
• Новації у законодавстві про державну службу.
• Запобігання та протидія проявам корупції в органах публічної влади. Впровадження електронного документообігу та особливості електронного декларування.
• Запобігання та протидія проявам корупції в органах публічної влади. Впровадження електронного документообігу та особливості електронного декларування.
• Основні обов’язки, права та відповідальність головних бухгалтерів.
• Система публічних закупівель в Україні: сучасний стан та подальший розвиток. Практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO.
• Зміни законодавства в частині порядку відкриття рахунків в національній валюті.
• Зміни до порядку виплати допомоги за рахунок коштів Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності.
• Актуальні питання пенсійної реформи в Україні.
• Новації в оподаткуванні неприбутковиїх організацій та установ.
• Декларування доходів громадян. Новації в податкуванні.