Show

Інші новини

Всі новини

Навчання начальників відділів центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, соціальних працівників ОТГ

24 лютого 2020 року у Центрі відбувся короткостроковий семінар для начальників відділів центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, соціальні працівники сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. В рамках навчання пройшов тренінг «Інструменти роботи, рекомендовані для здійснення оцінки потреб прийомних, підопічних дітей та дітей-вихованців (сімейна еко-карта, генограма)”, який спрямований на:
– вивчення сімейного середовища за допомогою генограм;
– вивчення соціального оточення, в якому проживає сім’я за допомогою еко-карт.


Із учасниками навчання працювали тренери:
Абдулка Надія Іванівна – практичний психолог вищої категорії відділу методичного забезпечення соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді;
Ільчук Микола Анатолійович – практичний психолог вищої категорії відділу методичного забезпечення соціальної роботи Вінницького обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Також в рамках семінару пройшла тематична зустріч «Закон України «Про єдиний демографічний реєстр». Документування осіб паспортом громадянина України» за участі Ратушної Антоніни Петрівни, першого заступника начальника Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області.