Show

Інші новини

Всі новини

Короткостроковий семінар з питань запобігання та виявлення корупції для фахівців фінансово-економічного управління управлінь ПФУ у Вінницькій області

03 квітня 2019 року в Центрі пройшов одноденний короткостроковий семінар з питань запобігання та виявлення корупції для фахівців фінансово-економічного управління управлінь Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Відкриття семінару відбулося за участю директора Центру Пашиніної Тетяни Семенівни, яка ознайомила слухачів із навчальною програмою.

В рамках програми пройшли тематичні  зустрічі  слухачів семінару з завідувачем сектору з питань запобігання корупції  Вінницької обласної державної адміністрації Сільницьким Андрієм Володимировичем, з прокурором Вінницької місцевої прокуратури, юристом 1 класу Марченковим Дмитром Сергіойвичем, старшим викладачем кафедри всесвітньої історії Донецького національного університету ім. В.Стуса, кандидатом історичних наук, доцентом Лягушею Антоном Олександровичем.

В ході навчання розглянули актуальні теми:

  • Контроль та перевірка декларацій. Судова практика щодо порушень законодавства під час декларування;
  • Запобігання конфлікту інтересів під час здійснення повноважень органами виконавчої влади;
  • Вимоги Закону України «Про запобігання корупції» в частині врегулювання конфліктів інтересів на державній службі;

Запобігання  проявам корупції в органах державної влади в сучасних умовах.

Семінар пройшов у дружній атмосфері та слухачі мали можливість вступити в діалог із спеціалістами та отримати фахові відповіді на свої запитання.