Show

Короткостроковий семінар для відповідальних осіб з питань доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян

03 квітня 2019 року в Центрі пройшов одноденний короткостроковий  семінар для відповідальних осіб з питань  доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян  структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області.

Відкриття семінару відбулося за участю директора Центру Пашиніної Тетяни Семенівни, яка ознайомила слухачів із програмою семінару.

В рамках програми пройшли тематичні зустрічі слухачів семінару з начальником відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Кудринецьким Віталієм Борисовичем, старшим інспектором сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату обласної державної адміністрації Люшніковою Ольгою Михайлівною, заступником начальника юридично відділу апарату обласної державної адміністрації Хмарським Ростиславом Васильовичем, доцентом кафедри всесвітньої історії Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Неприцьким Олександром Анатолійовичем, з юрисконсультом Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Починком Сергієм Дмитровичем.

В ході навчання розглянули широкий спектр питань та актуальних тем:

  • Впровадження законодавства про державну службу як ключовий елемент адміністративної реформи. Концептуальні засади проходження державної служби в умовах модернізації;
  • Актуальні проблеми реалізації стратегічного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію;
  • Виконання Закону України «Про звернення громадян» та Закону України « Про доступ до публічної інформації».

В рамках семінару був проведений тренінг з питань комунікативних аспектів впливу в публічному управлінні, стресостійкості та подолання синдрому професійного вигорання за участю доцента кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету м. М. Коцюбинського, кандидата педагогічних наук Штифурака Володимира Сергійовича.

Під час семінару у слухачів була можливість вступити в діалог із спеціалістами та отримати фахові відповіді на свої запитання.