Show

Інші новини

Всі новини

Короткостроковий семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг у Вінницькій області

23 вересня розпочався короткостроковий дводенний семінар для адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг у Вінницькій області.

Відкриття семінару пройшло за участю заступника директора  Центр Кравченко  Наталі Стефанівни, яка ознайомила слухачів з програмою семінару.

В рамках семінару пройшов круглий стіл на тему “Роль адміністраторів в наданні адміністративних послуг в державній реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” за участю заступника начальника управління – начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісій з питань розгляду скарг у сфері державного реєстру управління Державного реєстру Головного територіального управління юстиції Вінницької області Миколюка Ярослава Петровича та начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції Вінницької області Єрохіної Аліни Олександрівни.

Надзвичайно цікаво та активно пройшло практичне заняття з вивчення жестової мови за участі перекладача Заборовської Світлани Василівни.

В рамках навчання  заплановано розгляд наступних питань:

  • Інновації та модернізація адміністративних послуг. Практичний досвід ЦНАП «Прозорий офіс»;
  • Єдині та Державні реєстри Міністерства юстиції України. Доступ до електронних баз даних;
  • Новації в призначенні субсидій;
  • Стресостійкість та подолання синдрому професійного вигорання.