Вебінар «Комунікація та взаємодія з громадськістю» для публічних службовців Вінницької області
Опубліковано: 06.06 | Новини центру
Ефективна комунікація – один із найголовніших чинників успіху в розвитку публічної служби. Особливо це є актуальним сьогодні під час налагодження сучасних інструментів взаємодії між владою та громадськістю в умовах викликів та загроз.
Дякуємо нашим учасникам навчання за активність і жваві дискусії, а спікерам – за цікаві, змістовні й корисні тематичні зустрічі та тренінги!
Із групою працювали: Кристина Пирогова, Наталія Заболотна, Лариса Києнко- Романюк.
Вітаємо наших учасників із успішним завершенням навчання та бажаємо нових досягнень у професійній діяльності.







