Вебінар “Діловий протокол та етикет у публічному управлінні”
Опубліковано: 27.05 | Новини центру
26-27 травня державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування Вінницької області удосконалювали знання з питань ділового протоколу та етикету у публічному управлінні в рамках загальної короткострокової програми підвищення кваліфікації.
Щира подяка нашим експертам та тренерам – Кристині Пироговій, Наталі Головатій та Ніні Кухар за співпрацю та високий професіоналізм.
Дякуємо усім за активну участь! До нових зустрічей, колеги!






