Show

Інші новини

Всі новини

У Центрі відбувся короткостроковий семінар

05 лютого 2019 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області пройшов одноденний короткостроковий  семінар для відповідальних працівників за організацію контролю щодо виконання документів вищестоящих органів виконавчої влади та власних в структурних підрозділах облдержадміністрації, територіальних органах міністерств та інших центральних органах виконавчої влади України у Вінницькій області та працівники відділу контролю управління діловодства та контролю апарату облдержадміністрації.

Відкриття семінару відбулося за участю директора Центру Пашиніної Тетяни Семенівни, яка ознайомила слухачів із актуальними питаннями регіонального розвитку в умовах децентралізації.

В рамках програми пройшли тематичні  зустрічі  слухачів семінару ззаступником  начальника управління діловодства та контролю апарату Вінницької обласної державної адміністрації – начальник відділу контролю  Євтушенко  Галиною  Миколаївною,  з заступником начальника відділу контролю управління діловодства та контролю апарату Вінницької обласної державної адміністрації  Китасюк Людмилою Михайлівною,  з юрисконсультом  Міжрегіонального управління Національно агентства України з питань державної служби у Вінницький, Житомірській та Хмельницькій областям Починком Сергієм Дмитровичем, з заступником директора Центру Войтенко Сергієм Михайловичем.  В ході навчання розглянули широкий спектр питань та актуальних тем:

  • реалізація заходів щодо забезпечення належного рівня організації контролю за виконанням актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, доручень Прем’єр-міністра України, роботи з реагування на звернення та запити народних депутатів України, депутатів місцевих рад, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації за підсумками 2018 року та завдання на 2019 рік;
  • нормативні акти, що регламентують роботу з організації контролю за виконанням документів. Загальні вимоги щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55 «Деякі питання документування управлінської діяльності»
  • актуальні на даний час проблеми електронного декларування.  Реалізація антикорупційної політики в Україні. Механізми протидії корупції;
  • концептуальні засади електронного урядування та електронної демократії.

Також було проведено практичне заняття  з питань усного та писемного ділового мовлення за участю доцента  кафедри української мови Вінницького державного  педагогічного університету  ім. М. Коцюбинського,  кандидата  філологічних наук Прокопчук Людмили Миколаївни.

Під час семінару у слухачів була можливість вступити в діалог із спеціалістами та отримати фахові відповіді на свої запитання.