Show

Інші новини

Всі новини

Постійно діючий семінар з питань запобігання та виявлення корупції для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції підрозділів облдержадміністрації, обласної та міської рад, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області

15 листопада у Центрі проходить останній модуль постійно діючого семінару з питань запобігання та виявлення корупції для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції підрозділів облдержадміністрації, обласної та міської рад, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області.  В рамках семінару проходить тематична зустріч  на тему «Корупційні правопорушення та відповідальність за них»  Із слухачами працює завідувач сектору з питань запобігання корупції апарату обласної державної адміністрації Сільницький  Андрій Володимирович. 

Відбулась доволі жвава дискусія, в ході якої слухачі отримали відповіді на всі актуальні питання. Дякуємо, пане Андрію, за змістовне та цікаве спілкування зі слухачами.