Show

Інші новини

Всі новини

Постійно діючий семінар для директорів ЦСССДМ, керівників відділів та служб ОТГ з питань здійснення соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді

11 липня в Центрі проходить постійно діючий семінар для директорів ЦСССДМ, керівників відділів та служб ОТГ з питань здійснення соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді.  Відкриття семінару відбулося за участю директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стоялової  Олени  Володимирівни, яка провела тематичну зустріч на тему: “Основні показники діяльності об’єднаних територіальних громад щодо охоплення соціальною роботою сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах”.

В ході семінару також розглянули:

  • Проведення у 2019 році підвищення кваліфікації  прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу.Підходи до здійснення оцінки якості соціального супроводження прийомних сімей та ДБСТ.
  • Особливості статевого виховання дітей: від теорії до практики застосування;
  • Огляд основних положень Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та змін до українського правопису. Етикет ділового листування, правильність застосування звертальних форм у службових листах.