Show

Навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для державних службовців, вперше призначених на посади категорії «Б» в органах публічної влади Вінницької області.

                  20 лютого у нашому Центрі –  фінальний акорд  двотижневого навчального марафону!

Сьогодні завершили навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державні службовці, вперше призначені на посади категорії «Б» в органах публічної влади Вінницької області.

Протягом двох тижнів учасники занурювалися у сучасні підходи до публічного управління, брали участь у тренінгах, практичних заняттях та дискусіях, обмінювалися досвідом і закладали фундамент для ефективного керівництва в умовах сучасних викликів.

Дякуємо кожному учаснику за активність, мотивацію та прагнення вдосконалювати публічну службу!
Разом будуємо сильну, стійку та професійну команду задля миру та Перемоги!