Show

Інші новини

Всі новини

Навчання відповідальних осіб за екологічні питання Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, РДА, міських рад міст обласного значення

08  квітня  поточного року в Центрі розпочалось навчання  за професійною програмою для відповідальних осіб за екологічні питання Департаменту  агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення.

Навчання відкрила заступник директора  Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Кравченко  Наталя Стефанівна, яка ознайомила слухачів з програмою семінару та умовами складання заліку.

Під час навчання проводяться тематичні зустрічі, «круглі столи» та тренінги з викладачами вищих навчальних закладів м. Вінниці, з фахівцями  Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій  областях; Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації; Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг; Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області; Департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради; сектору з питань запобігання корупції апарату Вінницької обласної державної адміністрації; Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації; Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області;  Вінницького  відокремленого підрозділу   Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»;  представниками громадських організацій та інших.

В рамках навчання  заплановано розгляд наступних питань:

 • реалізація антикорупційної політики в Україні. Механізми протидії корупції;
 • впровадження законодавства про державну службу як ключовий елемент адміністративної реформи. Концептуальні засади проходження державної служби в умовах модернізації;
 • особливості реформування місцевого самоврядування в Україні. Децентралізація влади;
 • використання сучасних інформаційних технологій та ефективних комунікацій органами влади;
 • електронне урядування та електронна демократія в Україні;
 • забезпечення прозорості та відкритості організації виконавчої влади в світлі Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
 • новації пенсійної реформи;
 • система екологічного менеджменту в органах управління. Шлях реалізації стратегії збалансованого розвитку;
 • концепція реформування державної інноваційної політики в природничо-екологічній сфері;
 • законодавче регулювання земельних відносин в Україні. Зміни та доповнення, які вносились до земельного законодавства;
 • екологічні аспекти охорони природного середовища територіальних громад;
 • територіальне планування в сучасних умовах – важлива складова та поштовх до успішного соціально-економічного розвитку та інші.

Також в рамках навчання запланована ділова гра – парламентські дебати на тему «Розв’язання конфлікту між збереженням екології та стрімким економічним зростанням країни» за участю модератора  – доцента кафедри всесвітньої історії Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кандидата історичних наук Неприцького Олександра Анатолійовича.