Show

Навчання керівників об’єднаних територіальних громад

25 лютого 2019 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області пройшов одноденний короткостроковий  семінар для голів об’єднаних територіальних громад.

Відкриття семінару відбулося за участю директора Центру Пашиніної Тетяни Семенівни, яка ознайомила слухачів із актуальними питаннями регіонального розвитку в умовах децентралізації.

В  рамках програми відбулась тематичні зустрічі з першим заступником голови обласної державної адміністрації Гижко Андрієм Петровичем; заступником директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації – начальник управління містобудування та архітектури   – головним архітектором області  Гужвою Леонідом Павловичем;  радником з питань регіонального розвитку.

Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Войціцьким  Юрієм Романовичемв.о завідувача кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки, кандидат економічних наук Донецького національного університету ім. В.Стуса Трегубовим Олександром Сергійовичем; начальником управління фінансового, інформаційного та господарського забезпечення – головним бухгалтером Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Цехановським Ігорем Леонідовичем.

В ході навчання розглянули широкий спектр питань та актуальних тем:

Перспективи реалізації реформ.

  • Особливості стратегічного планування в громадах та регіоні. Формування та перспективи реалізації стратегії розвитку регіону
  • Роль та місце уповноважених органів містобудування та архітектури у структурі виконавчих органів.
  • Маркетинг територій. Управління проектами.
  • Теоритичні та практичні аспекти бюджетного процесу  в місцевих громадах. Планування фінансування перехідних субвенцій.

Під час семінару у слухачів була можливість вступити в діалог із спеціалістами та отримати фахові відповіді на свої запитання.