Show

Інші новини

Всі новини

Короткостроковий семінар з питань HR – менеджменту в органах публічної влади

05 лютого 2020 року в Центрі розпочалась перша сесія короткострокового семінару для керівників служб персоналу структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України у Вінницькій області з питань HR – менеджменту в органах публічної влади.

Відкриття семінару відбулося за участі директора Центру Пашиніної Тетяни Семенівни, яка ознайомила слухачів із програмою навчання.

В рамках семінару проходять:

Тематична зустріч «Система НR – менеджменту в органах публічної влади» за участі Дороніної Ольги Анатоліївни, завідувачки кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені В. Стуса,  доктор економічних наук, професор.

Практичне заняття «Адаптація персоналу. Практичний аспект. Досвід НR-менеджменту компанії AGRANA Fruit» провела Смітюк Наталя Олексівна – менеджер з персоналу компанії AGRANA Fruit.

Майстер-клас «Технології та інструменти щодо адаптації персоналу» відбувся за участі Середи Ганни Володимирівни, доцента кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидата економічних наук.

Тренінг «Технології рекрутингу персоналу та формування команди» проводить Лебєдєва Вероніка Генадіївна , засновник кадрової агенції «VinWork», голова ГО «Асоціація фахівців з управління персоналом.

Під час семінару у слухачів була можливість вступити в діалог із спеціалістами та отримати фахові відповіді на свої запитання.