Show

Інші новини

Всі новини

Короткостроковий семінар «Професійна етика. Конфлікти, шляхи їх подолання» для фахівців головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Сьогодні, 20 січня, у Центрі проходить короткостроковий семінар на тему: «Професійна етика. Конфлікти, шляхи їх подолання» для  фахівців головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Навчання відкрила  директор  Центру Пашиніна Тетяна Семенівна,  яка ознайомила слухачів з програмою семінару та  начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Корчаки Олени Сергіївни, яка провела тематичну зустріч на тему «Основні напрямки роботи органів Пенсійного фонду України на сучасному етапі».

В рамках семінару пройшли практичні заняття за участі Морозової Наталі Іванівни, доцента кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Вінницького інституту ПАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» з питань:

  • самоменеджменту та етики публічного службовця;
  • публічного виступу у діловому спілкуванні. Мистецтва ведення переговорів.

Ділова гру  «Формування позитивного іміджу органів державної влади. Ефективне спілкування та шляхи уникнення конфліктів у діяльності публічних службовців» проводить  Штифурак Володимир Сергійович,  доцент кафедри психології  та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету  м. М. Коцюбинського, кандидат педагогічних наук.