Show

Інші новини

Всі новини

Короткостроковий семінар онлайн на тему: «Основні засади проходження державної служби та дотримання вимог щодо запобігання та протидії проявам корупції в органах державної влади»

9 вересня в Центрі розпочав роботу триденний навчальний семінар в дистанційному форматі на тему: «Основні засади проходження державної служби та дотримання вимог  щодо запобігання та протидії проявам корупції в органах державної влади» для державних службовців та посадових осіб Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України.

Тренінги з питань запобігання корупції проводив Сільницького Андрія Володимировича, завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату облдержадміністрації.

Тематичну зустріч онлайн провів Цехановський Ігор Леонідович, начальник управління фінансового, інформаційного та господарського забезпечення – головний бухгалтер Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації на тему “Теоритичні та практичні аспекти бюджетного процесу. Зміни в законодавстві бухгалтерського обліку та звітності”.

Практичне онлайн заняття з питань забезпечення прозорості та відкритості організації виконавчої влади в світлі Закону України «Про доступ до публічної інформації» Люшнікова Ольга Михайлівна, старший інспектор сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату обласної державної адміністрації.