Show

Вебінар “Забезпечення прозорості публічного доступу до даних підзвітності та ефективного функціонування публічної служби”

                 16 листопада 2021р. у Центрі пройшло навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації “Забезпечення прозорості публічного доступу до даних підзвітності та ефективного функціонування публічної служби” для відповідальних осіб з питань доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян в райдержадміністраціях та сільських, селищних, міських радах територіальних громад ВІнницької області.
                З питань виконання Закону України «Про звернення громадян» із групою спілкувався заступник начальника відділу роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації управління інформаційних технологій, роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату обласної державної адміністрації Трусюк Валерій Михайлович.
                 В рамках вебінару відбулось практичне заняття “Реалізація Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Учасники навчання мали можливість отримати кваліфіковані відповіді від експерта, тренера з питань доступу до публічної інформації Люшнікової Ольги Михайлівни.
Дякуємо усім за активну участь та високий професіоналізм!
До зустрічі, колеги!