Show

Вебінар “«Реалізація державної сімейної політики в Україні та з питань запобігання та протидії домашньому насильству»

13 травня у Центрі пройшло навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Реалізація державної сімейної політики в Україні та з питань запобігання та протидії домашньому насильству» для уповноважених осіб за реалізацію державної сімейної політики Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрацій (державних службовців категорій «Б» та «В») та районних рад, сільських, селищних, міських рад територіальних громад.
Відкрила вебінар директор Центру Пашиніна Тетяна Семенівна.
За участі наших колег з Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Ярмоленко Світлани та та Курдеші Інни відбулась тематична зустріч з питань реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Також пройшов круглий стіл “Розширення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб”.
В рамках вебінару відбувся круглий стіл “Співпраця громадських організацій з територіальними громадами щодо правового захисту та підтримки постраждалих осіб”. Із групою спілкувались директорки громадських організацій “Джерело Надії! Орлова Христина та Сергієнко Наталя, «Бюро інституційного розвитку».