Show

Інші новини

Всі новини

Вебінар «Формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я в умовах нового адміністративно – територіального устрою»

24 березня у Центрі проходить навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я в умовах нового адміністративно – територіального устрою» для посадових осіб районних рад, сільських, селищних міських рад територіальних громад Вінницької області.
Із вітальним словом перед учасниками навчання виступила заступник директора Центру Кравченко Наталя Стефанівна.
В рамках вебінару пройшла тематична зустріч з питань
забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя на території громад: вимоги діючого законодавства та повноваження органів місцевого самоврядування. Із групою спілкувався начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Хитрук Володимир Олексійович .
Про ситуацію із захворюваністю на короновірусну інфекцію COVID-19 на території області та забезпечення профілактичних заходів на території громад розповіла заступник начальника відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Голубовська Олена Анатоліївна.
Відбулась жвава дискусія щодо проблемних питань передачі комунального майна територіальним громадам. Фахові та компетентні відповіді надав головний спеціаліст відділу правового забезпечення Департаменту охорони здоров’я Попроцький Віталій Володимирович.
Дякуємо нашим колегам за співпрацю та високий професіоналізм! 👍👏
Усім учасникам навчання бажаємо міцного здоров”я та гарного робочого тижня! До нових зустрічей! 🙂