Вебінар «Електронне урядування та електронна демократія в Україні» для посадових осіб місцевого самоврядування IV–VII категорії сільських, селищних, міських рад.
Опубліковано: 19.10 | Новини центру
З 17 по 19 жовтня у Центрі проходив вебінар за ЗКППК «Електронне урядування та електронна демократія в Україні» для посадових осіб місцевого самоврядування IV–VII категорії сільських, селищних, міських рад.
В рамках навчання відбулись практичні заняття, лекції, тренінги з актуальних питань:
• Організація безпеки інформаційних систем. Протидія кіберзлочинності в умовах гібридної війни;
• Використання сучасних інформаційних технологій та ефективних комунікацій в органах публічної влади;
• Загострення інформаційної війни. Особливості кібербезпеки в умовах военного часу;
• Геоінформаційні системи в роботі органів публічного управління тощо.
Дякуємо усім учасникам за активну участь!
До нових зустрічей!
Все буде Україна!








