Show

Вебінар «Цифрова грамотність та інформаційна безпека публічних службовців»

Навчальний процес триває. 06-07 вересня у Центрі вдосконалювали свої професійні компетенції державні службовці категорій «Б», «В» Головного управління казначейської служби України у Хмельницькій області та Центрально-західного міжрегіонального управління
Державної служби з питань праці за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Цифрова грамотність та інформаційна безпека публічних службовців».
Дякуємо усім учасникам за активну участь та чудові відгуки!
Працюємо задля Миру та Перемоги!
Все буде Україна!