Show

Вебінар “”Активізація громадськості та підтримка місцевих ініціатив”

Сьогодні, 24 червня, у Центрі пройшло навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації “Активізація громадськості та підтримка місцевих ініціатив” для відповідальних осіб з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрацій, районних рад, сільських, селищних, міських рад територіальних громад та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Із вітальним словом перед учасниками виступив модератор даного заходу Войтенко Сергій Михайлович, заступник директора Центру.
Відкриття вебінару пройшло за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Василюк Світлани Михайлівни, яка провела тематичну зустріч “Забезпечення відкритості діяльності органів публічної влади та взаємодія з громадськістю”.
Практичне заняття “Форми участі громадськості в процесі прийняття рішень на місцевому рівні” провів Дорох Віталій Володимирович, експерт Громадської ради при обласні державні адміністрації, голова Хмільницької районної громадської організації «Право».
Із практичними аспектами комунікативної взаємодія органів публічної влади з ІГС на Вінниччині ознайомив Педорук Іван Дмитрович, заступник директора Департаменту, начальник управління комунікацій з громадськістю Департаменту.
Щодо нових тенденцій формування інформаційної політики в регіоні із групою спілкувалась Лавровська Альона Борисівна, перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
Дякуємо усім за активну участь та бажаємо наснаги в професійній діяльності!