Навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Цифрова грамотність та інформаційна безпека публічних службовців»
15 січня у Центрі відбувся вебінар за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Цифрова грамотність та інформаційна безпека публічних службовців» для посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних, міських рад та державних службовців апарату обласної військової адміністрації, структурних підрозділів обласної та районних військових адміністрацій, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області.

В рамках навчання пройшла тематична зустріч з заступником голови Вінницької обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTО) Кавунецем Андрієм Володимировичем щодо сучасних тенденцій та викликів цифровізації.

Практичне заняття «Інформаційна безпека в системах електронного урядування. Протидія кіберзлочинності в умовах російської агресії» провів доцент кафедри інформаційної безпеки Вінницького національного технічного університету, кандидат технічних наук Куперштейн Леонід Михайлович.

Про стан електронного урядування та електронної демократію в органах публічної влади розповіла Радченко Олександра Олегівна – координатор компоненту Є-Демократія Фонду Східна Європа в рамках проєкту EGAP.

Висловлюємо щиру вдячність за інформаційно-технічну підтримку вебінару Фонду Ганнса Зайделя!
