Show

Інші новини

Всі новини

Навчання за спеціальною короткостровою програмою підвищення квалфікації «Реалізація Національної стратегії у сфері прав людини» для начальників служб (відділів) у справах дітей облдержадміністрації, райдержадміністрацій та уповноважених посадових осіб з питань у справах дітей сільських, селищних, міських рад територіальних громад

17 березня розпочалось навчання за дводенною спеціальною короткостровою програмою підвищення квалфікації «Реалізація Національної стратегії у сфері прав людини» для начальників служб (відділів) у справах дітей облдержадміністрації, райдержадміністрацій та уповноважених посадових осіб з питань у справах дітей сільських, селищних, міських рад територіальних громад. Відкриття вебінару відбулось за участі заступника директора Центру Кравченко Наталі Стефанівни.

Тематичну зустріч з питань норм Конституції України та міжнародних документів щодо утвердження та забезпечення прав людини провела Стафійчук Галина Федорівна, провідний спеціаліст з правових питань Вінницького обласного навчально-методичного центру в галузі культури, мистецтв та туризму, заступник голови Вінницької обласної організації Союзу юристів.
Щодо основних засад захисту прав дітей в умовах децентралізації із учасниками навчання спілкувалась начальник Служби у справах дітей облдержадмністрації Дорош Тетяна Станіславівна.
Практичне заняття “Захист житлових та майнових прав дітей сиріт, дітей позбавлені батьківського піклування, осіб з їх числа, забезпечення їх житлом.” провела завдувач сектору профілактики дитячої бездоглядності Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Руденко Таліна Леонтіївна.
В рамках другого навчального дня пройдуть тематичні зустрічі та практичні заняття з питань:
– моніторингу «Соціальна карта громади з питань захисту прав дітей і соціальних послуг»;
– забезпечення комунікації між органами виконавчої влади щодо впровадження в області процесу деінституалізації;
– роботи органів опіки та піклування і комісій з питань захисту прав дітей щодо прийняття рішень про доцільність цілодобового перебування дітей, зарахованих до інтернатів (пансіонів) закладів загальної середньої освіти;
– алгоритму дій працівників служб у справах дітей при виявленні дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.