Show

Інші новини

Всі новини

Навчання за програмою “Комунікація та взаємодія в публічному управлінні” для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області

23-24 червня у Центрі проходило навчання за спеціальною короткостроковую програмою підвищення кваліфікації “Комунікація та взаємодія в публічному управлінні” для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.
Вікдрила вебінар заступник директора Центру Наталя Кравченко, яка ознайомила учасників навчання із умовами проведення підсумкового контролю знань. Також за її участі відбулось практичне заняття “Навички ефективної комунікації в системі публічного управління”.
В рамках навчання пройшов тренінг “Майстерність публічних комунікацій. Комунікативне лідерство. Основи публічного виступу”. Із групою працював Anton Liagusha, доцент кафедри журналістики та мовної комунікації Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат історичних наук.
Тренінг “Лідерство в управлінській діяльності. Формування ефективної управлінської комунікації в органах публічної влади. Методи підвищення ефективності командної роботи” провела Тетяна Михновец, заступник правління обласної громадської організації «Відкрите суспільство».
Практичне заняття “Самоменеджмент та етика державного службовця” відбулось за участі Наталія Морозова, доцента кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Вінницького інституту Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом».
Дякуємо нашим колегам за співпрацю та високий професіоналізм!
Вітаємо наших учасників із успішним завершенням навчання та бажаємо нових досягнень у професіійній діяльності.
До нових зустрічей!