Show

Інші новини

Всі новини

Навчання медіаграмотності та інформаційній гігієні лідерок громад Вінницької області

Вінницький РЦПК виступив партнером ГО “Громадянський парламент Поділля” в реалізації проєкту “Сендвіч правди”, який спрямований на підтримку інформаційної гігієни у громадах Вінницької області через навчання жінок, які є головами, старостами, працівницями органів місцевого самоврядування.


38  активних жінок області протягом 20-23 грудня 2021р. пройшли тренінги з медіаграмотності та підвищили рівень своїх знань щодо особливостей і можливостей розвитку жіночого лідерства у протистоянні інфодемії та розпізнавання фейків.  Учасниці  проєкту посилили рівень розуміння поняття «інформаційна війна», на практиці покращили навички  щодо  критичного мислення та роботи з маніпулятивними технологіями і техніками, запобігання мови ненависті.

Тренінги проєкту “Сендвіч правди” відбулися в рамках проєкту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”, що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії.

Найближчим часом інформаційно-методичні матеріали з питань медіа грамотності, які розроблені в рамках вищезгаданого проєкту,будуть розповсюджені на всі 63 територіальні громади Вінниччини.

Також у лютому 2022 року буде проведено підсумкову конференцію з презентацією результатів проєкту для широкого кола жінок-лідерок та керівництва  Вінницької області.