Show

Короткостроковий вебінар на тему: «Протидія інформаційній та гібридній агресії як невід’ємна складова системи забезпечення національної безпеки України»

11 та 12 січня 2022 року, відбулося онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Протидія інформаційній та гібридній агресії як невід’ємна складова системи забезпечення національної безпеки України» для державних службовців категорій «Б» та «В» органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування  IV-VII категорії.

Відкриття семінару відбулося за участю директора Центру Пашиніної Тетяни Семенівни, яка ознайомила слухачів із програмою навчання.

В ході навчання відбулися тематичні зустрічі з експертами по інформаційноій безпці, громадськими діячами – Яцюк Оксаною Степанівною (голова ради Подільського центру соціальних технологій) та Зубар Наталією Володимирівною (голова правління ІЦ «Майдан Моніторинг», журналіст).

В рамках вебінару відбулася тематична зустріч з Лягушею Антоном Олександровичем (кандидат історичних наук, професор Уніврситету Джорджа Мейсона, Школа політики і Управління (Вашингтон), меді аналітик).

Під час навчання  розглянули питання:

  • інформаційної війни як складової гібридної війни;
  • особливостей інформаційної безпеки в умовах епідеміологічної ситуації та введення карантину;
  • гібридних загроз безпеці України та засобів боротьби з ними.