Show

ІІ сесія короткострокової програми півдищення кваліфікації для старост територіальних громад

                   12-13 травня у Центрі пройшло навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для старост старостинських округів.
                      Модератором даного заходу була Пашиніна Тетяна Семенівна, директор Центру.
В рамках вебінару відбувся круглий стіл “Сильна громада – запорука успіху” . Учасники мали можливість обмінятись досвідом та кращими практиками з питань розитку інфрастуктури громад, створення ягідного кластеру, надання адміністративних послуг населенню тощо.
Тематичну зустріч “Аналіз фінансової спроможності громади. Участь старости в залучені фінансових ресурсів” провів Яцьковський Сергій Віталійович, виконавчий директор Асоціації об’єднаних громад Хмельницької області, експерт з місцевого самоврядування.
Кавунець Андрій Володимирович, радник голови облдержадміністрації, голова ГО “Ресурсно-інформаційного центру «Громада Вінниччини»” поспілкувався із старостами щодо польського досвіду щляхів взаємодії місцевої влади і громати громади та української перспективи.
Практичне заняття “Староста в системі місцевого самоврядування: організаційний та правовий аспект” провів Абрамюк Ігор Степанович, директор з розвитку Всеукраїнської асоціації громад.
Центр отримав велику кількість позитивних відгуків від учасників навчання. Враховуючі надіслані пропозиції, було прийнято рішення щодо проведення позапланових семінарів восени поточного року.
Дякуємо усім учасникам за активну участь, змістовний та конструктивний діалог. Бажаємо успіхів та здобутків на професійній ниві!  До нових зустрічей, колеги!