Show

Інші новини

Всі новини

Презентація аналітичного звіту «Демократичний компонент у навчанні державних службовців»

11 лютого 2021 року відбулася презентація аналітичного звіту «Демократичний компонент у навчанні державних службовців».

🎓 Зауважимо, що дослідження проводилося в рамках проекту “Залучення держслужбовців до діалогу з приватним сектором” (Civil Servants Engagement), який реалізується Центром міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine та Регіональний центр підвищення кваліфікації Київської області за сприяння Національного агентства України з питань державної служби НАДС.

🙌 Результати дослідження представили Сергій Лукін, директор Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області, та Анастасія Баклан, експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

💼 Неабияку роль для проведення аналітики зіграв Портал управління знаннями НАДС, який надає можливість переглянути наявні навчальні програми. Як відмітила директор Генерального департаменту з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування НАДС Людмила Рикова, цей портал призначений для організації електронної взаємодії суб’єктів з метою забезпечення професійного розвитку та обміну досвідом.

📌Результати аналізу підтвердили необхідність розробки та впровадження нової навчальної програми для працівників державної служби та ОМС щодо питань взаємодії з приватним сектором. Контент має базуватися на огляді не тільки законодавства з цієї теми, а й практичних кейсів співпраці влади й бізнесу.

📑 Тому запрошуємо Вас долучитися до збору пропозицій до навчальної програми для держслужбовців.

👉 http://bit.ly/3rJPBK9