Show

Вебінар «Стратегічні комунікації в публічному управлінні» для публічних службовців Вінницької області

Росія атакує нас маніпуляціями, дезінформацією і фейками, щодня намагаючись посіяти хаос, зневіру, паніку, підірвати нашу єдність і бойовий дух. Завдання стратегічних комунікацій, особливо під час війни, – вести роз’яснювальну роботу, зупиняти ці інформаційні атаки.

31 березня – 01 квітня   у Центрі відбулось  навчання за загальною  короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Стратегічні комунікації в публічному управлінні»  для  публічних службовців Вінницької області. Експерти поділилися успішними кейсами боротьби з інформаційними атаками ворога та надали практичні рекомендації учасникам навчання щодо  кризової комунікаціі під час війни та надзвичайних ситуацій.

З вдячністю відмічаємо   викладача Донецького національного університету імені Василя Стуса – Стебліну Наталю Олександрівну, доктора політичних наук, професора кафедри журналістики та соціальних комунікацій та Мазурика Вадима Станіславовича, представника  Нацради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області, а також Крупника Андрія Семеновича, директора громадської організації “Одеський інститут соціальних технологій”.

Дякуємо усім учасникам навчання  за активну участь та плідну співпрацю.

До нових зустрічей, колеги!

Все буде Україна!