Show

Інші новини

Всі новини

Навчання за спеціальною короткостроковою програмою “Система електронних закупівель PROZORRO та громадського контролю DOZORO”

26 та 27 січня у Центрі пройшло навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації “Система електронних закупівель PROZORRO
та громадського контролю DOZORO” для відповідальних за організацію та проведення публічних закупівель апарату облдержадміністрації, райдержадміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області та відповідальних посадових осіб за організацію та проведення публічних закупівель виконавчого апарату обласної Ради, районних рад, сільських, селищних, міських рад територіальних громад.
Учасники навчання ознайомились з актуальними темами:
-Огляд змін в законодавстві по публічним закупівлям у 2020 році. Юридична відповідальність у сфері публічних закупівель;
– Система публічних закупівель в Україні: сучасний стан та подальший розвиток;
– Особливості проведення спрощених та допорогових закупівель. Практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO.
Велика подяка нашим лекторам – начальнику управління фінансового, інформаційного та господарського забезпечення – головному бухгалтеру Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Ігорю Цехановському та голові правління громадської організації «Філософія серця» Юлії Гризі.