Show

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

8-9 лютого 2021 року, у Центрі  відбулась І сесія навчання начальників відділів структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій за професійною програмою підвищення кваліфікації.

Відкриття  вебінару відбулось за участі директора Центру Тетяни Пашиніної, яка ознайомила учасників навчання із розкладом та лекторським складом.

 

В ході навчання пройшли тематичні онлайн-зустрічі та практичні заняття з:

1) Герасимюком Костянтином Харитоновичем, начальником  Міжрегіонального управління Національного агентства  України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській  та Хмельницьких областях, кандидат наук з державного управління на тему “Впровадження законодавства про державну службу як ключовий елемент адміністративної реформи. Концептуальні засади проходження державної служби в умовах децентралізації”;

2) Сільницьким Андрієм Володимировичем, тренером, експертом з питань запобігання та протидії проявам корупції в органах публічної влади на тему “Детінізація доходів державних службовців. Особливості електронного декларування в  2021 року”;

3) Лягушею Антоном Олександровичем – доцентом кафедри журналістики та мовної комунікації Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидатом історичних наук на тему “Концепція реформування державної політики в інноваційній сфері”.