Show

Інші новини

Всі новини

Навчання новообраних сільських, селищних, міських голів територіальних громад

26, 27 та 30 листопада в Центрі за сприяння Ради Європи у рамках Програми «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» відбулося онлайн навчання для сільських, селищних, міських голів територіальних громад та керуючих справами виконавчих комітетів, спеціалістів з кадрових питань сільських, селищних та міських рад на тему: «HR-менеджмент в органах місцевого самоврядування».

Відкриття семінару пройшло за участю  директора  Віннницького регіонального центру підвищення кваліфікації  Пашиніної Тетяни Семенівни та пешого заступника голови обласної державної адміністрації Заболотної Наталі Михайлівни.

Трьох денний тренніг щодо законодавчих та організаційних засад управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування провела Гнидюк Наталія Андріївна, кандидат наук з державного управління,  експерт Школи управління людськими ресурсами Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Адміністрація Вінницького РЦПК висловлює щиру подяку Представництву Ради Європи в Україні  за вашу підтримку і допомогу! Наше захоплення Наталією Гнидюк!