Show

Навчання адміністраторів центрів надання адміністративних послуг у Вінницькій області

Сьогодні, 12 січня 2021 року, розпочалось навчання в дистанційному режимі за  спеціальною короткостроковою програмою “Створення та організація ефективної роботи ЦНАПів в новоутворених громадах” для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг у Вінницькій області.

Відкрила вебінар директор Центру Тетяна Пашиніна, яка ознайомила учасників навчання із розкладом та лекторським складом.

В ході навчання відбудуться тематичні онлайн-зустрічі та практичні заняття з актуальних питань:

  • реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг;
  • щодо оформлення паспортних документів громадянина України через ЦНАПи.  Реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання  громадян України;
  • зміни  в законодавстві України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг;
  • інновації та модернізації адміністративних послуг. Практичний досвід ЦНАП «Прозорий офіс»;
  • організації роботи фронтофісів соціального захисту населення з надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям громад.

Дякуємо нашим колегам з Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної держадміністрації, Управління  державної міграційної служби України у Вінницькій області,  Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадмінстрації,  Територіального відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» (ЗАМОСТЯ) за надзвичайно змістовні, корисні та цікаві зустрічі.