Show

Вебінар для посадових осіб Вінницької міської ради

Враховуючи умови, в яких доводиться працювати сьогодні, зазвичай ми переважно проводимо дистанційні вебінари. Одним з виключень з цього правила став тренінг для працівників Вінницької міської ради. Ми провели його в партнерстві з ТОВ ” Аналітика”.

Тема “Використання геоінформаційних систем (ГІС) у прийнятті управлінських рішень керівниками та фахівцями територіальних громад”. Обговорювали технології створення цифрових інженерно-топографічних планів, розроблення комплексних планів просторового розвитку, технології створення 3Д-моделей, ліцензійну програму містобудування, картографії, землеустрою та в цілому систему геоінформаційних технологій, яка вміщує більше ніж 20 000 інсталяцій в усіх регіонах України. Всі охочі скористалися нагодою подивитись скрізь АНАГЛІФ – спеціальні окуляри для 3-Д зображення аероз’йомки.

Щира подяка пану Леоніду Гужві за допомогу в організації та сприяння в проведенні чудового заходу. експертам ТОВ “Аналітик”: пану Василю Долинному та пані Ірині Тетері. Сподіваємось “ДАЛІ БУДЕ”