Наш навчальний заклад знаходиться у самому центрі міста, де пересікаються всі види місцевого транспорту, що є великою зручністю для слухачів. Приміщення Центру знаходиться у колишньому Будинку політичної освіти і є пристосованим для навчання державних службовців та інших категорій слухачів. Їх обсяг відповідає ліцензійним умовам надання освітніх послуг у підвищенні кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

 

Загальна площа орендованих приміщень становить 932, 45 кв.м.

У 2006-2011 роках приміщення Центру було повністю відремонтоване та переоснащене. Матеріально-технічна база представлена двома навчальними аудиторіями загальною площею 115,2 кв.м. на 70 місць, оснащеними Інтернетом, мультимедійним та демонстраційним обладнанням.

У Центрі також розташовані бібліотека загальною площею 367,3 кв.м., читальна зала площею 99 кв.м. на 66 місць, комп’ютерний клас площею 64,5 кв.м. на 15 робочих місць, адміністративні кабінети та господарчі приміщення. Всі кабінети відремонтовані та оснащені новими офісними меблями, скрізь на робочих місцях встановлені рідкокристалічні монітори. Загальна площа навчальних приміщень становить 278,7 кв.м., що дозволяє згідно з вимогами санітарних норм і нормативних документів, які регламентують порядок здійснення освітньої діяльності, навчати у зміну 150 осіб.

Всі робочі місця забезпечені сучасними комп’ютерами, які об’єднані в мережу і мають вихід до Інтернету. Для зручності слухачів та викладачів у навчальному закладі є екран, мультимедійний проектор, два ноутбук, та дві веб-камери, що дозволяє проводити Інтернет-конференції.