25–27.02.2020 Навчання для групи: Головні бухгалтери (бухгалтери) структурних підрозділів ОДА та РДА.

25–27.02.2020 Навчання для групи: Головні бухгалтери (бухгалтери) сільських, селищних, міських рад ОТГ.

26.02.2020 Навчання для групи: Керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України у Вінницькій області з питань публічної служби в умовах змін, доброчесності та етики службовців.

26.02.2020 Навчання для групи: Працівники апарату обласної державної адміністрації та виконавчого апарату обласної Ради з актуальних питань запровадження європейських стандартів належного адміністрування в Україні.

26.02.2020 Навчання для групи: Відповідальні особи за розвиток інформаційної складової в структурних підрозділах ОДА, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області з питань електронного урядування та вдосконалення вмінь, навичок щодо впровадження інформаційно-комунікативних технологій в управлінську діяльність.

02.03.2020 Навчання для групи: Керівники служб персоналу районних рад, міських рад міст обласного значення та відповідальні особи за кадрову роботу сільських, селищних, міських рад ОТГ з питань діяльності служб персоналу в умовах реалізації реформи місцевого самоврядування.

04.03.2020 Навчання для групи: Відповідальні працівники за організацію контролю щодо виконання документів вищестоящих органів виконавчої влади та власних в структурних підрозділах ОДА, територіальних органах міністерств та інших центральних органах виконавчої влади України у Вінницькій області та працівники відділу контролю управління діловодства та контролю апарату ОДА з питань електронного урядування, ділового українського правопису та контролю щодо виконання документів вищестоящих органів та власних.

05.03.2020 Навчання для групи: Головні спеціалісти (завідувачі секторами) з питань попередження дитячої бездоглядності служб у справах дітей РДА, міських рад міст обласного значення та уповноважені особи з питань у справах дітей сільських, селищних, міських рад ОТГ з питань реалізації національної стратегії у сфері прав людини.

05.03.2020 Навчання для групи: Відповідальні працівники за організацію контролю щодо виконання документів вищестоящих органів виконавчої влади та власних в РДА, міських радах міст обласного значення та сільських, селищних, міських радах ОТГ з питань електронного урядування, ділового українського правопису та контролю щодо виконання документів вищестоящих органів та власних.